LICZNIK ODWIEDZIN Liczniki
Szkoła Podstawowa w Klonowie 87-645 Zbójno > ------>Dzisiaj jest 19-11-2019 godzina 21:33:28

------>

Konkursy 2018/2019

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,, Młodzież Zapobiega Pożarom".

Dnia 5 kwietnia 2019r. w PSP w Golubiu - Dobrzyniu odbyły się Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,, Młodzież Zapobiega Pożarom".

Uczeń kl. V Dawid Gogolin zajął II miejsce w kat. Szkoły podstawowe kl. I-VI.
Gratulujemy!

Gminny Konkurs "Matematyczne Asy"

26 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Klonowie, odbył się Gminny Konkurs "Matematyczne Asy", którego organizatorem był nauczyciel matematyki w naszej szkole, p. Piotr Skonieczny. Celem konkursu było rozwijanie u uczniów uzdolnień matematycznych, rozszerzanie zainteresowań matematyką i wykazanie się umiejętnością rozwiązywania problemów matematycznych.

III miejsce - SP Klonowo

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

Leć Kolędo w Świat

W dniu 12 grudnia 2018 r. odbyła się VIII edycja Konkursu Śpiewu Kolęd i Pastorałek „ Leć Kolędo w Świat”. W konkursie uczestniczyło 14 uczniów.

Komisja konkursowa wybrała 12 osób, które najlepiej zaprezentowały się ze strony wokalnej.
Kategoria wiekowa I-III

I miejsce zajął Szymon Zarembski ( Kołysanka dla Jezusa) Szkoła Podstawowa w Klonowie.
II miejsce zajęła Małgorzata Wiśniewska ( Świeć Gwiazdeczko) Zespół Szkolno- Przedszkolny w Nowogrodzie.
III miejsce zajął Michał Jakub Werner (Od serca do ucha) Szkoła Podstawowa Ruże

Kategoria wiekowa IV-VI

I miejsce zajęła Oliwia Pankowska ( A kiedy wigilii przyjdzie czas)) Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie.
II miejsce zajął Paweł Kukielski ( Dzień jeden w roku) Zespół Szkół w Działyniu.
III miejsce zajęła Julia Karwaszewska (Nie było miejsca dla Ciebie) Szkoła Podstawowa Ruże

Kategoria wiekowa VII- VIII

I miejsce zajęła Magdalena Marta Kończalska ( Przekażmy sobie znak pokoju) Zespół Szkolno- Przedszkolny w Nowogrodzie.
II miejsce zajęła Zuzanna Worek (Kolęda Maryi) Szkoła Podstawowa w Klonowie.
III miejsce zajęła Sandra Tułodziecka ( Nie było miejsca dla Ciebie) Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie.

Wyróżnienia otrzymali:
1. Kornelia Kalinowska ( Był pastuszek bosy) Zespół Szkół w Działyniu.
2. Wiktoria Waśkiewicz (Babci zegar) Zespół Szkół w Działyniu.
3. Aleksandra Śliwińska (Lulajże Jezuniu) Szkoła Podstawowa Ruże

Bieg Mikolajkowy

W sobotę, 8 grudnia na terenie Zespołu Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie odbyła się II edycja Biegu Mikołajkowego. W imprezie wzięli udział również nasi uczniowie i pokazali się z bardzo dobrej strony. Karolina Bejgier zajęła IV miejsce w biegu dziewcząt kategorii klas VII-VIII, natomiast w tej samej kategorii wśród chłopców bezkonkurencyjni okazali się nasi biegacze zajmując wszystkie 3 stopnie podium. Przemek Malinowski zwyciężył, Kacper Póda zajął 2, a Piotr Grabowski 3 miejsce ex aequo z uczniem ze Zbójna.

Mistrzostwa Gminy Zbójno w unihokeja

W dniach 15-16 listopada br. na hali sportowej w Zbójnie rozegrano Mistrzostwa Gminy w unihokeju rocznika 2003-2005. W zawodach brali udział chłopcy i dziewczęta ze szkół z terenu gminy Zbójno. Najlepsze dwie drużyny z każdej kategorii awansowały na zawody powiatowe.